Fotografia eventowa - Katowice, Tychy, Bielsko - 2020r

ZDJĘCIA Z IMPREZ I WYDARZEŃ FIRMOWYCH


Fotografia Eventowa

Imprezy i wydarzenia firmowe pozwalają pracownikom zintegrować się i odprężyć. Takie eventy sprzyjają zacieśnianiu więzi pomiędzy pracownikami i przełożonymi, a także z samym miejscem pracy. Dobrze zorganizowany event stanowi też świetną okazję do zaprezentowania marki oraz skutecznego budowania jej wizerunku. Za sprawą profesjonalnych zdjęć z imprez i wydarzeń firmowych możesz nie tylko pokazać, jak świetnym i zgranym jesteście zespołem, ale również zaistnieć w świadomości konsumentów, czy potencjalnych kontrahentów biznesowych.

Zdjęcia z wydarzeń mogą stanowić skuteczną reklamę i zabieg marketingowy, zwiększający sprzedaż produktów lub usług. To również doskonała okazja do zaprezentowania nowości, a także pokazania marki i atmosfery panującej w firmie. Imprezy i wydarzenia firmowe motywują pracowników, zachęcają nowe osoby, aby stać się częścią zespołu, oraz kreują pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa.

fotografia eventowa
Fotografia Eventowa Bielsko-Biała

By móc jednak uzyskać wspomniane korzyści, potrzebujesz profesjonalnej sesji zdjęciowej, która we właściwy sposób odda emocje i atmosferę imprezy firmowej. Pozwoli ona w atrakcyjny sposób wyeksponować walory Twojej oferty i zaprezentować produkty. Pokaże również spójną koncepcję marki, ułatwiając ugruntowanie pozycji na rynku.

Fotograf na konferencje

Każde ważne wydarzenie z życia firmy lub marki osobistej, takie jak warsztaty, szkolenia, konferencje czy targi, powinno przewidywać wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej. Ta ostatnia będzie dowodem na to, że Ty oraz Twoi pracownicy nieustannie pozyskujecie wiedzę oraz nowe umiejętności, tak, by możliwie najpełniej odpowiadać na potrzeby swoich klientów i oferować im najlepsze produkty.

Ważne jest również uhonorowanie oraz właściwe zaprezentowanie takich wydarzeń, jak bankiety, uroczystości wręczenia nagród, czy dni otwarte. Taki reportaż pozwala lepiej poznać samą firmę lub markę osobistą, a także jej osiągnięcia. Każde ze zdjęć jest ważną pamiątką dla firmy, którą możesz wydrukować i oprawić w ramkę, ale może zostać również wykorzystane w kampanii marketingowej. Takie fotografie niejednokrotnie zdobią firmowe strony internetowe oraz broszury reklamowe, które ukazują historię i podkreślają prestiż marki.

fotografowanie konferencji
Fotografia Eventowa Katowice

Fotograf na eventy

Wykonuję profesjonalne fotoreportaże z eventów. Do każdego z nich podchodzę indywidualnie, tak, by móc możliwie najlepiej odpowiedzieć na potrzeby i oczekiwania moich klientów. Wspólnie z klientem omawiamy cel i charakter zdjęć, a następnie, za pomocą obrazów, staram się opowiedzieć historię jego wydarzenia. Profesjonalnie wykonane zdjęcia nie tylko oddają istotę imprezy, ale pozwalają również poczuć towarzyszące jej emocje, czy też zachęcić nieobecnych do wzięcia udziału w kolejnych ewentualnych edycjach.

Szczególnie ważne, choć często niedoceniane, są sesje zdjęciowe z otwarcia sklepu, kawiarni czy restauracji. Dzięki nim wywiązuje się więź między odbiorcą, przyszłym klientem, a Tobą, czyli dostawcą usług lub produktów. Profesjonalne sesje zdjęciowe pokazują pracę, jaką Ty oraz Twój zespół włożyliście w przygotowania, w ten sposób dajecie się lepiej poznać i przy okazji przedstawiacie swoją ofertę. Takie sesje sprawiają, że odbiorcy zaczynają się z Wami utożsamiać, bo przecież nie jesteście dla nich jakąś tam kawiarnią, czy inną firmą, lecz tą, którą już poznali i której chcą być blisko.

fotografia eventowa
Fotografia Eventowa Pszczyna

Fotografia koncertowa i sportowa

Fotografia koncertowa i sportowa to jedne z najbardziej emocjonujących. Dzięki nim mogę pokazać uśmiech, radość, euforię, ekscytację, zabawę, ale też łzy i smutek, które pojawiają się na przykład, gdy przeciwna drużyna odwróci losy meczu. Uwielbiam uwieczniać takie chwile, które zapadają w pamięć nie tylko mnie, ale również pozostałym uczestnikom wydarzenia i osobom, które chciałyby na nim być.

fotografia koncertowa
Fotografia Eventowa Tychy

Fotografia eventowa – cennik

Dzięki wysokiej jakości sprzętowi i starannej obróbce zdjęć, możliwe jest uzyskanie najwyższej jakości obrazu i wydobycie najdrobniejszych detali. Tworzę niepowtarzalne i wyjątkowe kadry, które pozwalają widzowi poczuć emocje imprezy i przenieść się do centrum wydarzeń kulturalnych lub biznesowych.

Koszt profesjonalnej sesji uzależniony jest od kilku czynników, głównie czasu trwania imprezy oraz ilości osób. Zdjęcia zostaną przygotowane w wysokiej jakości i rozdzielczości odpowiedniej do prezentacji na stronach internetowych oraz w mediach społecznościowych, na przykład na Facebooku czy Instagramie. Szczegółową wycenę zaproponuję po zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami.

Jeżeli interesuje Cię fotografia eventowa lub zbliża się ważne wydarzenie firmowe, koniecznie napisz do mnie i wyjaśnij, w czym mogę Ci pomóc.

 • zdjęcie wnętrz
 • 50/ 1 szt
 • - zdjęcie w technologii HDR
 • - korekcja kolorystyki, balansu bieli i wyostrzenie
 • - przygotowanie do prezentacji w internecie
 • zamów
 • panorama 360°
 • 50/ 1 szt
 • - panorama 360° Street View opublikowana na mapie Google lub FB
 • - możliwość wykonania kilkunastu panoram oraz połączenia ich w wirtualny spacer po całym wnętrzu firmy
 • zamów
 • zdjęcie biznesowe
 • 50/ 1 osoba
 • - na białym tle w mobilnym studio lub w naturalnym środowisku pracy
 • - rozjaśnienie cery, usunięcie chwilowych niedoskonałości skóry
 • zamów
 • fotografia eventowa
 • 250/ 1h
 • - profesjonalny fotoreportaż
 • - solidna i szybka obróbka graficzna zdjęć
 • - przekazanie całości materiału w ciągu 10 dni
 • zamów

Fotografia Eventowa – kontakt

Jako fotograf na eventy obsługuję wydarzenia głównie w woj. śląskim w takich miastach jak TychyBielsko-Biała i Katowice.